Google Allo już wkrótce na desktopach

Jeśli chodzi o komunikatory internetowe, to o Google można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że firma zniechęcona swoimi dotychczasowymi porażkami postanowiła się poddać i przestać je tworzyć. Tym razem chodzi o nową, desktopową wersję Google Allo.

Pamiętacie w ogóle Allo? To ten mobilny komunikator z wbudowaną „sztuczną inteligencją”, czyli bardzo sprytnym botem, który jest w stanie wspomagać prowadzone przez nas konwersacje oraz pełnić rolę osobistego asystenta. O ile oczywiście korzystamy z Allo po angielsku, najlepiej na terenie Stanów Zjednoczonych (gdzie działają wszystkie usługi związane z Allo).

No dobrze, czyli już sobie o Allo przypomnieliście, a teraz do rzeczy. Nick Fox, odpowiedzialny za ten projekt potwierdził dzisiaj, że jeszcze w tym roku pojawi się desktopowy klient Google Allo. Kiedy? Nie wiadomo. To bardzo fajna wiadomość – Amerykanie będą mogli w wygodny sposób korzystać z asystenta Google’a na swoich desktopach i laptopach. Możemy im trochę pozazdrościć z tej okazji. Chociaż na pewno z komentarzy dowiem się, że tak właściwie to nie ma czego im zazdrościć, prawda? 😀

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.