Huawei P10 Lite: wygląd i najważniejsze parametry techniczne

Wersje Lite kolejnych telefonów Huawei nie imponują szczególnie wyjątkową specyfikacją techniczną czy niezwykłymi możliwościami, ale "robią robotę", nakręcając sprzedaż. Z Huawei P10 Lite może być podobnie.

Nowy „masowy” telefon Huawei prezentuje się równie elegancko, co… zwyczajnie. Bez szczególnych eksperymentów stylistycznych – duży płaski ekran w wyraźnymi ramkami, brak przycisków na przedniej ściance, pojedynczy aparat i czytnik linii papilarnych z tyłu. Klasyka.

Prawdopodobna specyfikacja techniczna nowego smartfona to ośmiordzeniowy układ Kirin 655 (taktowanie rdzeni 1,7–2,1 GHz) i aż 4 GB pamięci RAM. Do tego 64 GB na dane i system Android, oczywiście w najnowszej wersji Nougat.

Całkiem niezła ta specyfikacja, ale w tej kategorii sprzętu liczy się jeszcze jedno – atrakcyjna cena. Tej jeszcze nie znamy, ale patrząc na dotychczasową politykę cenową Huawei, możemy się spodziewać naprawdę atrakcyjnej oferty.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.