Moto G5 i G5 Plus – duży wyciek informacji przed oficjalną zapowiedzią

Lenovo oficjalnie zamierza zapowiedzieć swoje smartfony na zbliżających się targach MWC w Barcelonie. Tymczasem jeden ze sklepów elektronicznych pospieszył się z ofertą produktową i opublikował dane obydwu urządzeń już teraz. Strona została szybko zdjęta, ale co raz wchodzi do sieci, już nigdy nie ginie...

Oprócz oficjalnych renderów, które prezentujemy na zdjęciach poznaliśmy specyfikację smartfonów. Moto G wyposażony został w 5-calowy ekran Full HD, procesor Snapdragon 430, 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia kartami microSD). Na pokładzie znajdziemy również 13-megapikselowy aparat tylny, 5-megapikselowy aparat przedni, czytnik linii papilarnych, NFC i akumulator o pojemności 2800 mAh z opcją szybkiego ładowania.

Z kolei model G5 Plus będzie posiadać 5,2-calowy wyświetlacz Full HD, procesor Snapdragon 625, 2 GB pamięci RAM, 64GB pamięci wewnętrznej (również z możliwością rozszerzenia) oraz dwa aparaty- 12-megapikselowy aparat główny i 5-megapikselowy aparat dodatkowy. Nie zabraknie tu także akumulatora o pojemności 3000 mAh z opcją szybkiego ładowania. Ta wersja smartfona będzie ponadto odporna na zachlapania.

Jak widzicie obydwa smartfony dedykowane będą raczej mało wymagającym użytkownikom.

0
Źródło: Techspot.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.