Nieoficjalne rendery Galaxy S8 i S8 Plus wyciekły do sieci

Steve Hemmerstoffer, znany pod nickiem OnLeaks na Twitterze, opublikował nowe rendery dwóch flagowców Samsunga. Smartfony prezentują się świetnie.

Do tej pory widzieliśmy kilka renderów Samsunga Galaxy S8 jednak często były one słabej jakości. Tym razem leakster OnLeaks podzielił się wizualizacjami ukazującymi urządzenie w 360-stopniach. Co więcej grafiki ukazują również model Galaxy S8 Plus, dzięki czemu możemy lepiej odnieść się do ich proporcji.

Rendery bazują na danych, które Samsung przekazał producentom obudów i etui, zatem możemy być pewni, że wymiary smartfonów będą odpowiadać rzeczywistym smartfonom. Różnice mogą przebiegać w kolorach obudowy czy materiałach. Grafiki potwierdzają to, co już wiemy o Galaxy S8 – możemy liczyć na duży ekran pokrywający około 90% przedniego panelu, złącze minijack oraz brak fizycznego przycisku Home.

Po raz pierwszy zobaczymy nowe flagowce Samsunga podczas targów MWC w Barcelonie. Premiera urządzenia planowana jest na 29 marca br.

0
Źródło: mysmartprice.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.