Nowy iPhone będzie ładowany bezprzewodowo?

Firma Apple dołączyła właśnie do Wireless Power Consortium. Jak sama nazwa wskazuje jest to konsorcjum zajmujące się bezprzewodowym ładowaniem elektroniki, korzystając ze standardu Qi. Taki ruch Apple oczywiście nie mógł pozostać zbyt długo niezauważonym.

Tak właściwie to jedyna informacja, którą mamy wam do zakomunikowania. Możemy jeszcze ewentualnie przypomnieć, że wcześniejsze plotki mówiły o tym, że Apple eksperymentuje z bezprzewodowym ładowaniem swojego najnowszego iPhone’a opierając się na rozwiązaniach proponowanych przez firmę Energeous i… to tyle.

Nikt tak naprawdę nie wie, czy tegoroczny iPhone będzie ładowany bezprzewodowo. W miarę bezpiecznie można założyć, że nawet Apple – firma, która ostatnio straciła łatkę bycia innowacyjną – prędzej, czy później zdecyduje się na produkcję ładowanych bezprzewodowo gadżetów, jednak kiedy to nastąpi? Tego nie wie nikt.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.