Nowy Razer Blade to już absolutna przesada. Szanujemy to

Modele Razer Blade to ultracienkie laptopy dla graczy. Razer jest jedynym producentem sprzętu, który wydaje się rozumieć, że gracze oprócz mocy w maszynach przenośnych chcą też konstrukcji, która jest lekka i da się z nią wygodnie podróżować.

Zaktualizowana wersja 14-calowego Blade’a oferuje praktycznie wszystko, czego można życzyć sobie od maszyny do grania. Wyświetlacz 4K, procesor Core i7-7700HQ, 16GB pamięci DDR 4, dysk SSD o pojemności 1TB (minimalna opcja), Nvidia GTX 1060 GPU w wersji z 6GB pamięci DDR5 VRAM i podświetlana klawiatura Razer Chroma.

A najlepsze jest to, że przy takiej konfiguracji nowy Blade nadal waży 1,5 kg (wersja z ekranem 4K) a jego grubość to zaledwie 1,78 cm. Oczywiście za to wszystko trzeba odpowiednio dużo zapłacić. Nowa wersja modelu Blade dostępna jest jak na razie w Stanach, Kanadzie, Wlk. Brytanii, Niemczech i Francji. Europejska cena tej zabawki, w najtańszej wersji, to 9 tys. zł.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.