O AMD Vega dowiemy się więcej za tydzień

Firma AMD ogłosiła, że we wtorek, 28 lutego w ramach tegorocznego Game Developer Conference odbędzie się druga doroczna impreza "Capsaicin Live", która będzie także transmitowana na żywo w formie webcastu1. Pokaz ten prowadzony przez starszego wiceprezesa i głównego architekta Radeon Technologies Group, Raja Koduri'ego będzie świętem gier PC, technologii przyszłości i deweloperów, którzy bez wytchnienia pracują, aby przełożyć swoje wyobrażenia i fantazje na grunt przyszłych topowych gier.

Entuzjaści gier komputerowych oraz sami twórcy z całego świata będą mogli w trakcie tej godzinnej imprezy zapoznać się z najnowszymi technologiami AMD z dziedziny kart graficznych i procesorów, w tym z nowymi szczegółami na temat rodziny Vega oraz najbardziej wyczekiwanymi grami komputerowymi i VR, których premiery są zaplanowane na najbliższe lato.

Nazwa show pochodzi od słynnej substancji, która odpowiada za urzekającą wielu pikanterię potraw, do których dodawane są papryczki chili. W tym duchu „Capsaicin Live” pozwoli zapoznać się z esencją i mocą twórczą układów graficznych, które pozwalają zaistnieć magii wyczarowywanej co dnia przez deweloperów gier i aplikacji VR przekładając tworzony przez nich kod na ekscytujące i zapadające w pamięć doznania. Transmisja na żywo będzie dostępna na stronie Radeon.com, a powtórka zostanie udostępniona kilka godzin po zakończeniu na kanale AMD na YouTube.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.