Project Cars 2 w rozdzielczości „12K” i wsparciem VR

Pod koniec tego roku na komputerach PC i konsolach nowej generacji zobaczymy sequel ciepło przyjętej gry wyścigowej. Twórcy pochwalili się właśnie kilkoma szczegółami dotyczącymi mechaniki i zwiastunem produkcji.

Wiemy już, że Project Cars 2 doczeka się wizualnych usprawnień, które wpłyną na jakość rozgrywki. Możemy liczyć na dynamiczne zmiany pogody oraz system Live Track 3.0, który odpowiadać będzie za płynne zmiany nawierzchni (inaczej będzie prowadziło się na asfalcie, inaczej na trasach szutrowych).

Do dyspozycji gracza oddanych zostanie 170 licencjonowanych samochodów i olbrzymią ilość tras- ma ich być aż 60! Ponadto Project Cars 2 wspierać będzie tryb VR (nie wiadomo jedynie, czy na wszystkich platformach) oraz rozdzielczość 12K (trzy monitory o rozdzielczości 4K ustawione obok siebie). Nie zabraknąć ma również mistrzostw sieciowych, co być może przyczyni się do stworzenia fajnej ligi e-sportowej.

0
Źródło: eurogamer.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.