Promised Land powraca w 2017!

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, we współpracy z miastem Łódź oraz EC1 Łódź, ogłaszają tegoroczną edycję Promised Land — festiwalu dla profesjonalistów z branży kreatywnej z całego świata.

W 2017 roku festiwal odbędzie się w dniach 3-6 września. Uczestników wydarzenia ponownie gościć będą hale EC1 Łódź — zrewitalizowanego kompleksu budynków dawnej Elektrowni Łódzkiej, który dziś pełni funkcje kulturalno-artystyczne oraz edukacyjne.

Promised Land skierowany jest do profesjonalistów z branży gier, filmu oraz reklamy i stanowi okazję do spotkania się z innymi twórcami, wspólnej wymiany doświadczeń oraz rozwoju umiejętności. Na uczestników imprezy czekają liczne atrakcje, w tym możliwość wzięcia udziału wielu wykładach, panelach dyskusyjnych, a także pokazach i warsztatach sztuki cyfrowej i tradycyjnej.

Na zeszłorocznej edycji festiwalu swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami dzieliło się ponad 40 światowej klasy specjalistów z kluczowych studiów. Wśród prelegentów byli przedstawiciele m.in. Industrial Light & Magic (m.in. Gwiezdne Wojny), Blizzard Entertainment (m.in. Overwatch), Netflix (dział Originals), Blur (m.in. Deadpool) oraz CD PROJEKT RED (m.in. Wiedźmin 3: Dziki Gon).

Patronem Promised Land jest Miasto Łódź, w ramach promocji marki Łódź Kreuje oraz „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi. Bilety na festiwal są już w sprzedaży. Kupując bilet wcześniej zaoszczędzicie 20%.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.