Streamer zmarł podczas charytatywnego maratonu World of Tanks

Brian "Poshybrid" Vigneault był jednym z najbardziej popularnych streamerów gry World of Tanks, który często organizował akcje charytatywne dla fundacji Make a Wish. Niestety jego ostatnia transmisja zakończyła się w tragiczny sposób.

19 lutego Brian Vigneault prowadził kolejną audycję charytatywną – 24-godzinny maraton World of Tanks. W okolicach 22 godziny mężczyzna powiedział, że idzie zapalić papierosa na zewnątrz, jednak nie wrócił już do transmisji. Po 8 godzinach na jego konto na czacie Discord zalogował się funkcjonariusz policji, który poinformował zaniepokojoną społeczność o śmierci Briana. Nie wiadomo co było przyczyną zgonu – policja wciąż prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Mężczyzna osierocił trójkę dzieci. Moderatorzy Twitcha przekształcili profil Briana w formę tablicy kondolencyjnej, gdzie jego fani mogą dzielić się najlepszymi wspomnieniami związanymi z działalnością mężczyzny. Swoje kondolencje przekazało także studio Wargaming.net – twórcy gry World of Tanks.

0
Źródło: Polygon.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.