Super Mario Run: Tylko 5% grających kupiło pełną wersję

Pierwsza gra Nintendo na urządzenia mobilne odniosła niebywały sukces, mimo tego, że wciąż dostępna jest wyłącznie na platformie iOS. Super Mario Run jest płatną grą, ale do pewnego poziomu można w nią zagrać bez żadnych kosztów. Popularność wąsatego hydraulika wcale nie skłoniła jednak graczy do rzucenia się na pełną wersję gry.

Wydaje się, że 5% to bardzo mało. Ale jeśli wziąć pod uwagę liczbę wszystkich graczy, a tych było aż 78 milionów, to nawet ten niewielki ułamek daje już Nintendo świetny zarobek. Według nieoficjalnych informacji gra zarobiła już około 53 milionów dolarów. A przypominamy, że mówimy tu wciąż o tytule ekskluzywnym na iOS. Twórcy są przekonani, że po premierze na Androida zyski zwiększą się przynajmniej dwukrotnie.

Posiadacze Androidów, którzy chcieliby zagrać wąsatym hydraulikiem muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Zainteresowani mogą póki co jedynie zapisać się do newslettera na Google Play.

0
Źródło: Ubergizmo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.