Uber dowiezie Ci jedzenie

Dziś o godzinie 11.00 wystartowała nowa aplikacja znanej firmy zrzeszającej niezależnych kierowców. UberEATS ma być konkurencją dla takich portali jak Pizza Portal czy Pyszne.pl

UberEATS działa od grudnia 2015 roku w 21 krajach na świecie. Od dzisiaj do ich grona dołącza także Polska. Na początek usługa dostępna będzie jedynie w Warszawie. Aby z niech skorzystać konieczne jest pobranie dodatkowej aplikacji – pamiętajmy, że jest to usługa zewnętrzna, nie powiązana z aplikacją Uber.

UberEATS pozwala zamawiać jedzenie z wybranych restauracji (około 150 lokali na ten moment), a następnie śledzenie przewozu zamówienia. Dzięki podglądowi w czasie rzeczywistym wiemy dokładnie za ile minut przyjedzie kurier i czy nie zgubił się on gdzieś po drodze. W teorii czas realizacji naszego zamówienia ma wynieść do 30 minut. Dostawa ma wynieść 7,99 zł niezależnie od kwoty całego zamówienia.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.