Uber pozwoli wynająć szofera

Aktualnie zamawiając Ubera rezerwujemy jedynie przejazd na jeden kurs. Kierowca może podwieźć nas do sklepu, ale nie poczeka aż zrobimy zakupy. Wkrótce jednak się to zmieni.

UberHire to nowa usługa, która została uruchomiona w kilku indyjskich miastach m.in. Mumbaju i New Delhi. Jej użytkownicy mogą wynająć kierowcę Ubera na godziny, czyli innymi słowy zapewnić sobie szofera, który nie tylko podwiezie w wybrane miejsce, ale także cierpliwie poczeka na nasz powrót. Minimalna opłata ma wynosić około 10 dolarów za pierwsze dwie godziny. Za każdą następną minutę i przejechany kilometr trzeba będzie zapłacić dodatkowo, jednak te stawki nie zostały ujawnione.

UberHire może okazać się świetną alternatywą dla osób, które dużo poruszają się w ciągu dnia lub dla turystów, którzy chcą zwiedzić więcej zabytków bez konieczności rezerwowania kilku kierowców na określone godziny.

Póki co Uber nie zdradził kiedy usługa zostanie udostępniona w innych krajach.

0
Źródło: Ubergizmo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.