YouTube Go – zapisuj filmy do pamięci smartfona

Mieszkańcy kilku krajów na świecie, którzy wyrazili zgodę na testowanie aplikacji Google Play przed ich opublikowaniem mogą już testować nową wersję YouTube Go, która została wzbogacona o bardzo przydatną funkcję.

YouTube Go dedykowana jest mieszkańcom krajów rozwijających się, w których wciąż dostęp do Internetu nie jest rozpowszechniony. Aplikacja sama w sobie działa jak klasyczny, mobilny YouTube, z tym, że pozwala także na pobranie materiałów wideo do pamięci urządzenia. W ten sposób użytkownicy będą mogli zapisać interesujące ich filmy gdy będą mieli dostęp do sieci i obejrzeć je później w dowolnym momencie w trybie offline.

Aktualnie do wyboru możliwa jest jedynie jakość basic (144 p) i standard (360). Aplikacja umożliwia także dzielenie się plikami ze znajomymi za pośrednictwem Bluetootha, aczkolwiek operacja ta za każdym razem pochłonie około 15 kb danych. W Polsce także możliwe jest już pobranie aplikacji, ale nie jest ona zgodna ze wszystkimi urządzeniami.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.