YouTube testuje opcję strumieniowania wideo z urządzeń mobilnych

YouTube, pomimo swojej pozycji lidera, jeśli chodzi o sieciowe wideo, nadal nie oferuje swoim użytkownikom opcji strumieniowania na żywo za pośrednictwem urządzeń mobilnych. To jednak już wkrótce się zmieni. Jak na razie serwis udostępnił taką opcję swoim największym twórcom treści.

„Reszta użytkowników dostanie tą opcję już wkrótce” – tak mniej więcej brzmi oficjalny komunikat od YouTube. Jak na razie opcję strumieniowania na żywo za pośrednictwem urządzeń mobilnych testują najpopularniejsi twórcy na YouTube.

Konkurencja oferuje tą funkcję swoim użytkownikom od dawna. I umówmy się – mobilny streaming nadal nie działa idealnie. YouTube wydaje się mieć kilka nowych pomysłów i odpowiednie zaplecze programistyczne, żeby wprowadzić zupełnie nową jakość do tej usługi. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele portalu. Jak będzie w praktyce? Okażemy się już niebawem.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.