Assassin’s Creed w Egipcie jeszcze w tym roku?

W 2016 roku nie zobaczyliśmy pełnoprawnej odsłony Assassin's Creed. Zamiast niej Ubisoft skupił się na promocji Watch Dogs 2. Czy w tym roku gra akcji o skrytobójcach powróci? Najwyraźniej!

Całkiem niedawno byliśmy świadkami przecieku jednego sklepu internetowego, który zdradził zapowiedź Śródziemia: Cienia Wojny. Teraz w ofercie szwajcarskiego sklepu World of Games, w dziale gier na Xbox One pojawiła się pozycja o nazwie Assassin’s Creed: Empire. Ta część serii miałaby rozgrywać się w starożytnym Egipcie, a więc w czasach, na które fani marki bardzo czekali.

Według WoG gra powinna ukazać się w czwartym kwartale tego roku. Nie wiadomo jednak na ile są to gdybania właścicieli sklepu, a na ile wiarygodna informacja od producenta, którą „niechcący” opublikowano. Pozostaje nam jedynie czekać aż Ubisoft ustosunkuje się do tych plotek.

0
Źródło: wccftech.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.