ASUS Zenbook UX410:14-calowa matryca w 13-calowej obudowie

Producent poinformował, że niezwykle smukły notebook UX410 jest już dostępny na polskim rynku. Przyjrzyjmy się bliżej jego specyfikacji.

W ZenBooku UX410 projektantom udało się zmieścić 14-calowy ekran Full HD w obudowie nie większej od 13-calowych laptopów. Ramka wyświetlacza ma szerokość zaledwie 6mm, co przekłada się na bardzo dobry stosunek powierzchni do wielkości obudowy. W najgrubszym miejscu profil komputera po złożeniu mierzy 18,95 mm. Obudowa ze stopu aluminium pozwoliła obniżyć wagę do 1,4 kg.

Na pokładzie ZenBooka UX410 znajdziemy procesor Intel Core siódmej generacji, 16GB pamięci RAM, dwuzakresowe Wi-Fi w standardzie 802.11ac, Bluetooth 4.1, kamerkę HD, baterię 48W, port USB typu C oraz port HDMI. W zależności od preferencji użytkownika będzie można zdecydować się albo na wersję z układem graficznym Intela, albo wersje z mocniejszą kartą Nvidia GeForce 940MX. Jeśli chodzi o pojemność możemy liczyć na wsparcie dysku HDD do 1TB i dysku SSD do 512 GB.

Ceny laptopa zaczynają się od 4599 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.