Corsair K63 – kompaktowa klawiatura mechaniczna

Najnowszy produkt Corsair, stworzony z myślą o najbardziej wymagających graczach charakteryzuje się konstrukcją pozbawioną klawiszy numerycznych oraz przełącznikami Cherry MX Red.

Kompaktowa obudowa sprawia, że Corsair K63 jest wręcz stworzony dla graczy, którzy skupiają się na rozgrywkach wieloosobowych oraz często podróżują na turnieje LAN. Cherry MX Red są jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań przez profesjonalistów, zaś czerwone, oddolne podświetlenie klawiszy stanowi przydatne rozwiązanie dla miłośników nocnej rozgrywki. Profesjonalne oprogramowanie Corsair Utility Engine pozwala na pełną personalizację i zmianę natężenia podświetlenia dowolnego klawisza. CUE zezwala również na nieskończone programowanie makr lub zmianę i przypisanie całkowicie nowych skrótów klawiszowych.

Nie brakuje tu także 100% anti-ghostingu, dedykowanych przycisków multimedialnych i przycisku blokującego skróty WIndows. Cena klawiatury została ustalona na 79,99 dolarów.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.