Corsair Vengeance RGB w nowej, podświetlanej wersji

Dziś do sprzedaży trafiły nowe modele kości pamięci firmy Corsair, które charakteryzują się oświetleniem LED RGB o wysokim poziomie jasności.

Diody LED – wyposażone w precyzyjnie zaprojektowane paski świetlny i zupełnie nowe, perforowane logo Corsair – generują żywe oświetlenie RGB w czterech trybach: statycznym, tęczy, oddychania i wielokolorowym. Użytkownik Vengeance RGB może w prosty sposób dopasować kolorystykę do pozostałych komponentów lub zrobić olśniewający pokaz świetlny, który nie będzie miał wpływu na wydajność pamięci. Dzięki Corsair LINK można skonfigurować także alarm, który automatycznie zmienia kolor LED każdego modułu pamięci w oparciu o bieżącą temperaturę systemu.

Najnowsze pamięci Corsair wspierają technikę XMP 2.0, dzięki czemu przetaktowanie produktu jest banalnie proste nawet dla początkujących overclockerów. Dodatkowo, użytkownik ma możliwość bezpiecznego przełączenia się między wstępnie skonfigurowanymi, sprawdzonymi profilami Intel XMP. Radiator wbudowany w Vengeance RGB utrzymuje każdy moduł pamięci w odpowiedniej temperaturze.

Vengeance RGB są dostępne w zestawach o pojemności 16 GB (2×8 GB) i 32 GB (4×8 GB) oraz 3000 MHz. Wkrótce zostaną udostępnione dodatkowe pakiety o innych pojemnościach i częstotliwości oraz pełne wsparcie Corsair Link dla AMD Ryzen.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.