DeX Station – nowe informacje w sprawie stacji dokującej do Galaxy S8

Dokładnie za tydzień będziemy znać już wszystkie szczegóły w sprawie Samsunga Galaxy S8, choć prawdę mówiąc niewiele tajemnic już zostało do odkrycia. Właśnie jeden ze sklepów z akcesoriami do smartfonów umieścił zbyt wcześnie zdjęcie ukazujące DeX Station, czyli stację dokującą do Galaxy S8, która pozwoli zamienić go w funkcjonalnego PC.

Oprócz słuchawek AKG i nowego powerbanka Samsung planuje też w tym samym czasie wprowadzić na rynek DeX Station. Jest to stacja dokująca do Samsunga Galaxy S8, która zamienia go w desktopa w bardzo podobny sposób co Continuum Microsoftu. Po włożeniu smartfona do stacji, będziemy mogli podpiąć do niej zewnętrzny ekran (do rozdzielczości 4K) oraz akcesoria peryferyjne – myszkę czy klawiaturę. Użytkownik do dyspozycji będzie miał dwa porty USB 2.0, port HDMI oraz złącze ethernetowe (100 Mb/s). Urządzenie wyposażone zostanie ponadto w wentylator, który ochłodzi smartfon.
DeX Station ma kosztować 149,99 Euro. Sporo, ale z drugiej strony może to być świetna alternatywa dla osób często podróżujących, którym zależy na komforcie pracy desktopa i dużej mobilności.
0
Źródło: Androidcentral.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.