Jubileuszowy iPhone nabiera kształtów

W tym roku na rynku pojawić się ma specjalna, jubileuszowa wersja iPhone'a, który ma być szczególnie dobrze wyposażony i... szczególnie drogi. Oto, co na jego temat zdołała ustalić redakcja Wall Street Journal.

Wall Street Journal nieraz już udowodniło, że ma dobre źródła wewnątrz firmy Apple. Co udało się ustalić na temat jubileuszowej wersji iPhone’a? Sporo z tych informacji potwierdza plotki, które od pewnego czasu krążyły po Sieci.

Nowy iPhone w jubileuszowej wersji ma mieć zakrzywiony wyświetlacz AMOLED, a zamiast przycisku Home ma posiadać jego odpowiednik w dotykowym interfejsie. Co szczególnie ciekawe, złącze Lightning w telefonie ma zostać zastąpione złączem USB-C.

Telefon ma kosztować ponad tysiąc dolarów. Oczywiście, pojawią się też nie-jubileuszowe iPhone’y, o bardziej konserwatywnej konstrukcji, z wyświetlaczami LCD i niższą ceną.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.