Just Cause zostanie zekranizowane

Hollywood intensywnie bierze się za scenariusze dużych marek gamingowych. Tym razem na tapetę wzięto grę akcji z otwartym światem od Avalanche Studios i Square Enix.

Fani serii Just Cause z pewnością ucieszą się na te wieści. Ekranizacją zajmie się Brad Payton, który reżyserował m.in. „San Andreas” i serial „Frontier”. W rolę Rico Rodrigueza, tajnego agenta rozwiązującego konflikty polityczne w dość widowiskowy sposób wcieli się Jason Momoa, znany z roli Khala Drogo z serialu „Gra o Tron” i filmowego „Aquamana”. Trzeba przyznać, że przynajmniej pod kątem wizualnym aktor doskonale pasuje do gamingowego odpowiednika.

Na razie nie wiadomo czy scenariusz filmu będzie powiązany z fabułą którejś z gier czy będzie stanowił odrębną opowieść. Data premiery produkcji także nie została zapowiedziana.

To już kolejna ekranizacja gry, która zmierza na srebrny ekran. Po Assassin’s Creed w kolejce czeka jeszcze m.in. ekranizacja Uncharted, Sleeping Dogsi Tetrisa.
0
Źródło: Deadline.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.