Korzystasz z Messengera na Windows Phone? Wkrótce apka przestanie działać

Jeśli nie zaktualizowaliście smartfona z systemu Windows Phone 8.1 do Windows 10, lub jeśli macie starszą słuchawkę, która nie doczekała się takiej możliwości, to od przyszłego miesiąca nie będziecie mogli korzystać z facebookowego Messengera.

Windows 10 na smartfonach nie cieszy się taką popularnością jak na komputerach PC. Z tego powodu ponad 73% użytkowników smartfonów z systemem Microsoftu wciąż korzysta z wersji Windows Phone 8.1. Niestety z jakichś względów Facebook postanowił wyłączyć wsparcie Messengera na tę platformę. Oznacza to nie tylko brak przyszłych aktualizacji, ale także brak możliwości korzystania z aplikacji.

Taką wiadomość otrzymali przynajmniej użytkownicy Windows Phone 8.1 według serwisu AggiornamentiLumia.it. Zgodnie z tą informacją Facebook przestanie wspierać Messengera na tej wersji systemu już od pierwszego kwietnia.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.