McDonald’s testuje zamawianie posiłku z aplikacji

McDonald's od dłuższego czasu oferuje swoim klientom aplikację mobilną, w której mogą tworzyć ulubione zestawy i dzielić się nimi ze znajomymi oraz otrzymywać powiadomienia o nowych kuponach rabatowych. Wciąż brakuje jednak najważniejszego - możliwości zamawiania posiłku. Na szczęście zanosi się na zmiany.

W 80 restauracjach McDonald’s na terenie USA dostępny jest nowy sposób zamawiania posiłku. Użytkownicy mogą złożyć zamówienie za pośrednictwem aplikacji mobilnej, a następnie odebrać go w wybranym punkcie – nie tylko przy ladzie, ale również w okienku McDrive. W ten sposób klienci mogą zminimalizować czas stania w kolejce. System pozwala nawet na dokonanie płatności prosto z aplikacji.

Niestety nie wiadomo jak długo potrwają testy tej usługi ani kiedy stanie się ona dostępna także dla użytkowników innych krajów. Swoją drogą ciekawe ile lat jeszcze upłynie, zanim McDonald’s zdecyduje się wprowadzić możliwość zamawiania posiłku z dostawą do domu…

0
Źródło: Ubergizmo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.