Nowe Peugeoty z nawigacją TomToma

Firma TomTom ogłosiła dziś, że dostarczane przez nią komponenty nawigacyjne będą wykorzystywane w najnowszych samochodach marki Peugeot. Usługi TomTom tj. Mapy, Nawigacja, Budynki 3D, TomTom Traffic, Fotoradary, Pogoda, Paliwo, Parking i Wyszukiwanie Lokalne będą dostępne w samochodach Peugeot 208 i 2008 z systemem i-Cockpit.

Po udanej premierze systemu i-Cockpit z komponentami nawigacyjnymi TomTom, dostępnego w samochodach Peugeot 3008 i 5008, te same usługi będą wdrożone w kolejnych modelach. Peugeot 3008 zyskał dużą popularność, sprzedano prawie 100 000 pojazdów na całym świecie. Peugeot i-Cockpit został wyposażony w system multimedialny z 8-calowym ekranem dotykowym oraz 12,3-calowym wyświetlaczem umieszczonym na desce rozdzielczej.

Nowy Peugeot i-Cockpit dostarcza użytkownikom informacje, które pomagają im dokonywać trafnych wyborów. Ekran dotykowy, dzięki technologii nawigacja TomTom NavKit umożliwia przesyłanie informacji nawigacyjnych bezpośrednio do ekranu głównego. Budynki 3D oraz orientacyjne punkty są powiększone, dzięki wyświetlaniu ich na 12,3-calowym ekranie znajdującym się za kierownicą. System obsługuje funkcję rozpoznawania głosowego i jest wyposażony w najnowsze usługi dostarczane przez firmę TomTom.

0
Źródło: TomTom
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.