Posiadacze gogli PS VR już wkrótce „polecą” na Marsa

7 marca br. na PS4 zadebiutuje gra Unearthing Mars nowego studia Winking Entertainment. Tytuł będzie przeznaczony dla użytkowników gogli PlayStation VR. Jeśli marzycie o podróży na Czerwoną Planetę, koniecznie sprawdźcie poniższy trailer.

Czym będzie Unearthing Mars? Twórcy sami mają problem z określeniem gatunku. Na pewno będą elementy symulacji (sterowanie łazikiem, eksploracja powierzchni planety), zagadki logiczne i strzelanie. Przygoda ma potrwać około 2 godzin. Rozgrywka podzielona będzie na 10 rozdziałów, z których każdy zaoferuje graczowi unikalne doznania. Twórcy porównują swoje dzieło do czegoś w rodzaju nowoczesnego opowiadania science-fiction. Oczywiście smaku dodaje tu fakt, że całość rozgrywać się będzie w wirtualnej rzeczywistości.

Fabuła gry opowie o dwuosobowym zespole, który został wysłany na Fobos – księżyc Marsa- w celu odzyskania szczątków satelity. Mają one dać wskazówki dotyczące odkrycia starożytnej, marsjańskiej cywilizacji. Premiera gry została zaplanowana na 7 marca.

0
Źródło: Blog Playstation
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.