Quake Champions: ruszyły zapisy do zamkniętej bety!

Jeśli tęskniliście za skokami rakietowymi, railgunem i doładowaniami quad damage, to mamy dobrą wiadomość. Właśnie ruszyły zapisy do zamkniętej bety Quake Champions!

Quake powraca. Najnowsza, sieciowa odsłona tej serii została stworzona przez id Software, we współpracy z Saber Interactive. Twórcy chcieliby przypomnieć nam o ultraszybkich strzelaninach, w których liczy się szybki refleks i ponadprzeciętne umiejętności celowania.

Quake Champions swoją stylistyką przypomina najbardziej pierwszą część gry. Z kolei mechanika nieodparcie kojarzy się z trójką. Z nowości (bo przecież jakieś musiały się pojawić) najciekawiej zapowiada się system wyboru bohaterów. Każdy z nich ma swoje unikalne umiejętności, które wpływają na styl rozgrywki.

Zapisy do zamkniętej bety oraz informacje o samej grze znajdziecie na stronie Quake.com. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy Quake poradzi sobie w dzisiejszych czasach, w których dominują „odrobinę” wolniejsze sieciowe shootery (Overwatch, CSGO). Miłym zaskoczeniem jest to, że strona Quake.com już teraz dostępna jest w języku polskim. Oznacza to, że Bethesda liczy na Polaków, jeśli chodzi o granie w najnowszą odsłonę Quake’a. To zobowiązuje!

0
Źródło: bethesda
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.