Ruszyła sprzedaż biletów na musicalowego „Wiedźmina”

Jeszcze nie zakończyła się trasa koncertowa zespołu Percival, którego utwory ozdabiały Wiedźmina 3, a już fani prozy Sapkowskiego i miłośnicy produkcji CD Projekt RED mogą rezerwować miejsca na kolejny show.

Tym razem będzie to musical autorstwa Wojciecha Kościelniaka, który zostanie oparty na wydarzeniach znanych z opowiadań „Ostatnie Życzenie”, „Miecz przeznaczenia”, „Kwestia ceny”, „Coś więcej” i „Okruch lodu” Andrzeja Sapkowskiego. W spektaklu pojawi się Geralt, Yennefer, Ciri i Jaskier. Obsada nie została jeszcze wybrana – do tej pory odbyły się trzy castingi.

Bilety na musical są już w sprzedaży. Premiera spektaklu będzie mieć miejsce 15 i 16 września, tuż przed rozpoczynającym się w Gdyni Festiwalem Filmowym. Późniejsze przedstawienia odbędą się 27-29 września oraz od 5-8 października, 16-19 listopada i 18-21 stycznia 2018 roku. Ceny biletów premierowych zaczynają się od 130 zł, natomiast późniejsze spektakle kosztować będą od 70 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.