Ruszyła sprzedaż biletów na musicalowego „Wiedźmina”

Jeszcze nie zakończyła się trasa koncertowa zespołu Percival, którego utwory ozdabiały Wiedźmina 3, a już fani prozy Sapkowskiego i miłośnicy produkcji CD Projekt RED mogą rezerwować miejsca na kolejny show.

Tym razem będzie to musical autorstwa Wojciecha Kościelniaka, który zostanie oparty na wydarzeniach znanych z opowiadań „Ostatnie Życzenie”, „Miecz przeznaczenia”, „Kwestia ceny”, „Coś więcej” i „Okruch lodu” Andrzeja Sapkowskiego. W spektaklu pojawi się Geralt, Yennefer, Ciri i Jaskier. Obsada nie została jeszcze wybrana – do tej pory odbyły się trzy castingi.

Bilety na musical są już w sprzedaży. Premiera spektaklu będzie mieć miejsce 15 i 16 września, tuż przed rozpoczynającym się w Gdyni Festiwalem Filmowym. Późniejsze przedstawienia odbędą się 27-29 września oraz od 5-8 października, 16-19 listopada i 18-21 stycznia 2018 roku. Ceny biletów premierowych zaczynają się od 130 zł, natomiast późniejsze spektakle kosztować będą od 70 zł.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.