Samsung w ostatniej chwili zmienia specyfikację Galaxy S8

Następca telefonu Galaxy S7 ma się rzekomo pojawić pod koniec przyszłego miesiąca. I będzie ciut inny od tego, co sugerowały wycieki. Samsung nie zdążył bowiem opracować na czas nowego czytnika linii papilarnych.

Galaxy S8, tak jak większość telefonów na rynku, będzie posiadał czytnik linii papilarnych z tyłu obudowy. Tę decyzję podjęto jednak w ostatniej chwili. Pierwotnie bowiem ów czytnik miał być zintegrowany z wyświetlaczem telefonu. Niestety, Samsung zdecydował się polegać na podwykonawcy, by ten opracował odpowiednią technologię. Niestety, ów partner zawiódł.

Ów partner to firma Synaptics, a więc firma ciesząca się bardzo wysoką reputacją dzięki swoim znakomitym gładzikom. Niestety, nowa technika optycznego czytnika okazała się bardziej złożona niż zakładano. Czytnik ten powstanie, ale nie na czas by Samsung zdążył wyprodukować i dostarczyć do sprzedaży odpowiednią liczbę telefonów.

Miejmy tylko nadzieję, że zmiana w ostatniej chwili nie wpłynie na jakość samego telefonu. Wszyscy pamiętamy tragedię związaną z telefonami Galaxy Note 7

0
Źródło: The Korea Herald
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.