Sleeping Dogs zostanie zekranizowane

Sleeping Dogs wydane w 2012 roku na konsolach starszej generacji i komputerach PC było całkiem udaną grą akcji, która przenosiła nas do współczesnego Hong-Kongu. Studio United Front Games szykowało spin-off tej produkcji, jednak ostatecznie developer postanowił zrezygnować z projektu, a firma została zamknięta.
Donnie Yen

Donnie Yen

Sleeping Dogs nie było komercyjnym sukcesem – choć gra otrzymała wysokie oceny, jej sprzedaż nie szła najlepiej. Jeśli żałujecie, że seria się skończyła na pierwszej części, być może pocieszy Was fakt, że wytwórnia Original Film znana chociażby z marki „Szybcy i Wściekli” zabrała się za adaptację gry.

W roli głównej wystąpi Donnie Yen, którego ostatnio mogliśmy oglądać w Łotr 1: Gwiezdne Wojny. Niestety nie wiadomo kto odpowiadać będzie za reżyserię i scenariusz. Nie podano także przybliżonej daty premiery.

Sleeping Dogs opowiada o losach Wei Chena – oficera policji, który pracuje pod przykrywką, by rozpracować kryminalną organizację od środka.

0
Źródło: Polygon
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.