Sniper: Ghost Warrior 3 ponownie przesunięty

Pierwotnie wysokobudżetowa gra polskiego studia CI Games miała ukazać się w drugim kwartale 2016 roku. Później debiut przeniesiono na 27 stycznia br. i kolejno na 4 kwietnia. Teraz okazuje się, że twórcy potrzebują jeszcze dodatkowych trzech tygodni pracy...

Twórcy serii Sniper: Ghost Warrior o kolejnej zmianie planów wydawniczych związanych z trzecią częścią gry. Sniper: Ghost Warrior 3 trafi do sprzedaży dopiero 25 kwietnia br. Do takiej decyzji przyczynili się sami gracze. Wyniki testów beta wskazały, że zespół musi jeszcze doszlifować swoją produkcję w kilku miejscach.

„Pracowaliśmy bez wytchnienia nad tym, aby nowy Sniper Ghost Warrior oferował graczom emocjonującą rozgrywkę w rozbudowanym, otwartym świecie, który jest nowością w serii” – mówi Marek Tymiński, szef CI Games. „Decyzja o przesunięciu daty premiery jest dla nas trudna, ale wierzymy, że ostatnie szlify pozwolą nam wyprodukować grę, która dostarczy jeszcze lepsze doznania graczom z całego świata, już od pierwszego dnia rozgrywki. Dziękujemy za cierpliwość. Nie zawiedziemy Waszych oczekiwań” – dodaje.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.