Tak będą wyglądać usługi sieciowe na Switcha

Lada dzień rynkowa premiera konsoli Switch! Nintendo podgrzewa więc atmosferę po raz kolejny. Choć tym razem nie konsolą i grami, a prezentując usługi sieciowe.

Na oficjalnym youtube’owym kanale firmy Nintendo pojawił się krótki przewodnik po sklepie z grami i kanale informacyjnym, a więc po dwóch z usług, które będą oferowane przez konsolę Switch.

Sekcja z aktualnościami jest dostępna praktycznie zawsze pod ręką, po prawej stronie interfejsu. Tam zobaczymy informacje o premierach nowych gier, informacje o tych grach i ich zwiastuny.

eShop, jak sama nazwa wskazuje, to sklep z grami i w przyszłości również z aplikacjami. eShop pozwoli na połączenie konta konsoli Switch z innymi kontami Nintendo, dzięki czemu jeżeli mieliśmy wcześniej na naszym koncie przedpłacone środki, będziemy mogli je wydać również na oprogramowanie na Switcha.

Konsola jeszcze dziś będzie dostępna w sklepach.

0
Źródło: Nintendo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.