Ubisoft przeniesie graczy na Pandorę

W kolejce na srebrny ekran czekają cztery sequele "Avatara". To jednak nie wszystko. James Cameron zamierza rozszerzyć uniwersum o wysokobudżetową produkcję dla graczy.

Podczas targów GDC w San Francisco Ubisoft zapowiedział rozpoczęcie współpracy z wytwórnią Jamesa Camerona – Lightstorm Entertainment. W efekcie gracze mają się doczekać wysokobudżetowej gry rozgrywającej się na planecie Pandora – tej samej, którą mieliśmy podziwiać w filmie „Avatar”.

O grze niewiele jeszcze wiadomo. Zdradzono jedynie, że powstaje ona w studio Ubisoft Massive odpowiedzialnym za Tom Clancy’s: The Division, na tym samym silniku – Snowdrop Engine. Nie wiemy kiedy growy Avatar zadebiutuje na rynku, ani na jakich platformach się pojawi. Być może twórcy przygotowują grę na filmową premierę kolejnej części sagi, która docelowo ma pojawić się w kinach w przyszłym roku.

0
Źródło: Engadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.