Wiemy już kiedy ruszą betatesty Gran Turismo Sport

Gra Gran Turismo Sport została zapowiedziana prawie dwa lata temu i nadal nie jest ukończona. Mamy jednak dobre wieści. Już niedługo zagramy w... nieukończoną wersję gry.

Pierwsza w historii PlayStation 4 gra z serii Gran Turismo nadal nie ma daty premiery, choć Sony zapewnia, że będzie to „jeszcze w tym roku”. Wybrani gracze będą mogli jednak zapoznać się z grą. A konkretniej, z jej nieukończoną wersją beta.

Jest jednak jeden haczyk. Beta ta nie będzie otwarta, a na zaproszenie. Konta, które zostaną wylosowane do beta-testów, muszą być zarejestrowane na Stany Zjednoczone. Wiemy, że niektórzy z was właśnie tak je rejestrowali, ale to jednak oznacza, że większość Polaków obejdzie się smakiem.

Na szczęście Sony zapowiada kolejne testy, które odbędą się w późniejszym terminie i które mają być dla szerszej publiczności. Daty tych testów, niestety, nie podaje.

0
Źródło: Sony
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.