Xiaomi prezentuje smart buty z modułem Intela

Ubieralnymi technologiami interesuje się coraz więcej producentów elektroniki. Xiaomi do swojej oferty niedługo wprowadzi inteligentne buty dla sportowców, które wspomogą trening.

Podobnie jak smartwatche czy inteligentne bransoletki, buty Xiaomi będą mierzyły aktywność użytkownika podczas treningu – dokładniej rzecz biorąc: przebyty dystans, spalone kalorie, średnią prędkość itp. Na koniec dnia do użytkownika wysłany będzie raport z dziennej aktywności – co ciekawe nie tylko ze spacerów i biegania, ale nawet ze wspinaczki.

Oprócz tego buty mają posiadać profilowane, antypoślizgowe podeszwy, antybakteryjne wkładki i przewiewny materiał. Do sprzedaży trafią wersje kolorystyczne dla pań i panów, a także edycja specjalna, która będzie świecić w ciemności. Bateria ma wytrzymać 60 dni na jednym ładowaniu. Buty trafią do sprzedaży już 15 kwietnia w cenie około 40 Euro.

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.