Zremasterowana wersja Full Throttle już w kwietniu!

Tim Schafer ogłosił już 1,5 roku temu, że jego studio Double Fine wyda zremasterowaną wersję kultowej, motocyklowej przygodówki Full Throttle. Dzisiaj poznaliśmy datę premiery gry.

Żeby nie przedłużać: gra trafi na PS4, PS Vita i pecety 18 kwietnia i kosztować będzie 14,99 dol. Zremasterowana wersja to w gruncie rzeczy grafika namalowana od nowa, w rozdzielczości HD. Gracze zresztą dostaną do dyspozycji możliwość „mieszania” zremasterowanych elementów z oryginalnymi – o ile oczywiście komukolwiek będzie chciało się eksperymentować w tej kwestii.

Schafer już wcześniej wypowiadał się na temat remastera Full Throttle. Jego zdaniem, odświeżanie takich klasycznych produkcji pozwoli zachować je w pamięci graczy na trochę dłużej. My zastanawiamy się z kolei, czy jeśli Full Throttle byłoby nową grą, to czy byłoby w stanie zainteresować kogokolwiek w 2017 r.? Jak myślicie?

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.