BeoSound Shape – głośniki w kształcie plastra miodu

Głośniki powinni przede wszystkim dobrze brzmieć, ale Bang & Olufsen często udowadnia, że równie wielkie znaczenie w dzisiejszych czasach ma także wygląd urządzenia. BeoSound Shape to najnowsza propozycja dla miłośników modularnych systemów audio.

Pojedynczy głośnik wygląda tak, jak powyżej. Pod heksagonalną obudową znajdziemy nie tylko głośniki ale także inne komponenty audio – wzmacniacze, tłumiki akustyczne itp. Ideą tego zestawu jest modularność – użytkownik sam dobiera, jakie elementy interesują go najbardziej i układa z nich własną konstrukcję w wybranym kolorze. Nie brakuje tu ponadto integracji z Bluetooth 4.1, Spotify, Chromecast czy AirPlay. W efekcie na ścianie ląduje zestaw audio, który nie tylko będzie fantastycznie i unikalnie brzmieć, ale równie dobrze wyglądać.

Niestety jak wiele produktów marki Bang & Olufsen, tak i BeoSound Shape będzie dostępny jedynie dla użytkowników z najbardziej zasobnymi portfelami. System bazowy złożony z 8 paneli kosztować będzie 4200 USD…

Źródło: Slashgear.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.