DLC Continuum dla Call of Duty Infinite Warfare zapewni jeszcze więcej wrażeń w kooperacji i rywalizacji

Cztery nowe mapy rozgrywki wieloosobowej, w tym stworzona na nowo wizja klasycznej planszy Rust znanej z Modern Warfare 2. Plus egenda czarnego kina, Pam Grier, dołącza do nowej odsłony kooperacyjnej sagi o zombie, osadzonej w rozbujanym rytmami disco i Kung-Fu Nowym Jorku lat 70.

Activision i Infinity Ward udostępniły pierwsze szczegóły na temat drugiego pakietu DLC dla Call of Duty: Infinite Warfare – Continuum. To już drugie rozszerzenie dla najlepiej sprzedającej się w 2016 roku w USA gry. Dodatek zawiera cztery nowe, zróżnicowane mapy rozgrywki wieloosobowej przeznaczone dla fanów rywalizacji, oraz kolejny rozdział kooperacyjnej sagi Zombie, zatytułowany Shaolin Shuffle, i osadzony w latach 70., w Nowym Jorku, w samym środku ery Disco i Kung-Fu. Premiera Continuum zaplanowana została na 18 kwietnia, a dodatkowa zawartość w pierwszej kolejności dostępna będzie za pośrednictwem PlayStationNetwork dla posiadaczy PlayStation 4, później zaś na pozostałych platformach.

0
Źródło: Activision
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.