Facebook testuje tryb obraz-w-obrazie

W YouTube użytkownik może zmniejszyć rozmiar okna z filmem i przeglądać inne materiały wideo umieszczone w serwisie w tym samym czasie co otwarty klip. Wygląda na to, że podobnej funkcjonalności doczeka się wkrótce mobilna wersja Facebooka.

Jeden z czytelników Android Police zauważył, że w jego wersji mobilnej aplikacji Facebooka pojawiła się funkcja picture in picture, umożliwiająca przeglądanie wiadomości z tablicy przy jednoczesnym oglądaniu filmu wideo. By zminimalizować film wystarczy wybrać ikonkę kwadratu położoną w lewym, górnym narożniku. Okienko z filmem zostanie wówczas umiejscowione w prawym, dolnym narożniku.

Od lutego bieżącego roku Facebook sukcesywnie udostępnia opisywaną funkcję użytkownikom desktopowej wersji aplikacji. Niestety serwis nie podał konkretnej daty wdrożenia trybu obrazu w obrazie dla wszystkich użytkowników aplikacji mobilnej.

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.