Funkcje głosowe asystenta Bixby w Galaxy S8 będą niedostępne w dniu premiery

Jedną z największych i zarazem najbardziej interesujących nowości w Samsungu Galaxy S8 jest asystent Bixby. W dniu premiery jednak jego możliwości będą mocno ograniczone.

Po wyjęciu z pudełka, Galaxy S8 nie zaoferuje wszystkich funkcjonalności asystenta Bixby, choć to właśnie nimi mocno przechwala się Samsung. Początkowo asystent miał wspierać jedynie komendy głosowe wypowiadane w języku angielskim, ale właśnie okazało się, że producent chce jeszcze dopieścić wspomniane rozwiązanie. Z tego powodu Bixby początkowo będzie obsługiwał jedynie funkcję Vision, skróty do najczęściej wykorzystywanych aplikacji i powiadomienia. Obsługa głosowa w języku koreańskim i angielskim ma zostać dodana w aktualizacji zaplanowanej na okres wiosenny.

Co do pozostałych języków wiadomo jedynie, że w czwartym kwartale 2017 roku Samsung zamierza dodać wsparcie języka niemieckiego. A co z polskim? Wciąż nie wiadomo…

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.