Mobilny streaming na YouTube bardziej przystępny

Od lutego bieżącego roku użytkownicy mobilnej aplikacji YouTube, którzy mają minimum 10 000 subskrybentów mogą transmitować przekaz wideo na żywo bezpośrednio na swój kanał. Teraz Google znosi te limity, choć jeszcze nie do końca.

Wydaje się, że YouTube jest wciąż o krok za swoją konkurencją. Facebook czy Periscope pozwalają przecież transmitować materiały wideo bez żadnych limitów. Z sobie tylko znanych powodów Google podchodzi do tego tematu bardziej restrykcyjnie. Najpierw zaoferował taką możliwość jedynie użytkownikom posiadającym 10 000 subskrybentów, a teraz zamiast znieść ograniczenie do końca, zredukował je o… 90%. Innymi słowy od teraz, by streamować obraz z mobilnej aplikacji YouTube wystarczy mieć 1000 subskrybentów. Wciąż jest to duża liczba i trudno nazwać tę usługę atrakcyjną z perspektywy przeciętnego użytkownika. Miejmy nadzieję, że Google szybko zniesie całkowicie ten dziwny jak na dzisiejsze czasy limit.

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.