Nintendo Switch wygina się od ciepła

Premiera Nintendo Switch nie odbyła się bezproblemowo, ale można powiedzieć, że producent szybko załatał najważniejsze kwestie. Z forum Reddit dobiegają jednak pogłoski o kolejnej przypadłości.

Jeden z użytkowników konsoli Switch wrzucił na forum Reddit zdjęcie obrazujące wygięte urządzenie. Jeśli wierzyć jego słowom wygięcie powstało na skutek przegrzania się konsoli w stacji dokującej. Ten sam problem rzekomo zauważyło kilku innych forumowiczów. Obudowa konsoli wykonana jest z tworzywa sztucznego, a ponieważ korzystanie z konsoli w stacji dokującej potrafi mocno podnieść jej temperaturę, bardzo możliwe, że rzeczywiście dochodzi tu do nieprzewidzianych deformacji.

Czy Nintendo znajdzie rozwiązanie tego problemu? Wątpliwe, by udało się go załatwić z poziomu łatki aktualizacyjnej. Nie wiemy też czy taka przypadłość dotyka wszystkie modele konsol, czy jedynie pojedyncze sztuki. Dla bezpieczeństwa i wygody klientów miejmy nadzieję, że jednak mówimy o tym drugim przypadku. Póki co Nintendo nie wystosowało żadnego komunikatu w tej sprawie.

0
Źródło: Nintendotoday.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.