Nokia 3310 trafia do sprzedaży w Europie

Pierwsza radość i pierwszy zapał już minął, natomiast przyszła pora na zweryfikowanie pojawiających się zewsząd deklaracji, że "jak tylko się pojawi, to na pewno kupię". Nowa Nokia 3310 wchodzi do sprzedaży w Europie.

O nowej Nokii 3310 pisaliśmy już wiele, więc tu tylko małe podsumowanie – jej pojawienie było niewątpliwą sensacją, natomiast wstępne testy i ogólna analiza parametrów technicznych okazało się, przynajmniej zdaniem niektórych, sporym rozczarowaniem. Napompowana bańka oczekiwań nie wytrzymała konfrontacji z rzeczywistością i pękła, ale ostatecznym egzaminem weryfikującym starcie legendy z prawami twardego rynku staną się niewątpliwie wyniki sprzedażowe.

Według informacji przedstawianych przez producenta na targach MWC, nowa Nokia 3310 miała kosztować 49 euro, ale już wiadomo, że w niektórych krajach europejskich cena będzie jednak wyższa. Na przykład w Austrii wyceniono ją na 59 euro (niektórzy sprzedawcy oferują ją za 53 euro), w Niemczech na 58 euro, a w Szwecji nawet na 93 euro.

A jak będzie z Polską ceną? Tego jeszcze nie wiemy. Ale w razie czego stara, odnowiona Nokia 3310 z nową baterią i ładowarką dostępna jest za 60–90 zł…

0
Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.