Nowy flagowiec HTC wygląda… dziwnie

Od pewnego czasu wiemy, że HTC pracuje już nad nowym smartfonem z górnej półki. Co prawda producent wypuścił już w tym roku dwa flagowce, ale według plotek, w tym roku pojawi się na rynku jeszcze jeden o kodowej nazwie HTC U. Do sieci właśnie wyciekły jego pierwsze rendery...

Według nieoficjalnych informacji HTC U ma posiadać 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, najnowszy procesor Snapdragon 835, 4GB RAM-u, 128 GB pamięci wewnętrznej oraz dwa aparaty o rozdzielczości 12 i 16 MP. Pierwszy render, który możecie podziwiać na obrazku powyżej jest jednak zastanawiający. Brakuje w nim bowiem jakiegokolwiek fizycznego przycisku. Gdzie podziały się klawisze głośności? Co z przyciskiem Power lub blokady ekranu? Czy to możliwe, by smartfon pozbawiony jakiegokolwiek fizycznego klawisza był funkcjonalny? Na te pytania niestety nie jesteśmy w stanie aktualnie odpowiedzieć. Jeśli grafika okaże się prawdziwa, z pewnością będziemy mieli do czynienia z dość intrygującym pod względem konstrukcji smartfonem.

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.