OnePlus 5 ma mieć aż 8GB RAM-u

Zaraz, zaraz. A gdzie OnePlus 4? Najnowsze przecieki z Chin sugerują, że OnePlus zamierza przeskoczyć nomenklaturę swojego flagowego modelu o jedną cyfrę, gdyż "czwórka" kojarzona jest w azjatyckiej kulturze z symboliką śmierci. Czego możemy zatem spodziewać się po OnePlus 5?

OnePlus z pewnością nie zamierza odpuszczać w wyścigu o ilość pamięci RAM. Według najnowszych, nieoficjalnych doniesień OnePlus 5 ma otrzymać aż 8GB RAM-u i ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 835 z grafiką Ardeno 540. Po raz pierwszy w serii mamy też zobaczyć wyświetlacz o rozdzielczości większej niż Full HD – 1440 x 2560 pikseli. Spodziewać się należy również bezramkowego designu, który jest gorącym trendem roku 2017. Analitycy sugerują, że cena nowego OnePlusa powinna zamknąć się w kwocie 500 zł. Nowy smartfon ma pojawić się na rynku w drugiej połowie bieżącego roku.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.