Polska Liga Esportowa poszukuje komentatora CS:GO

Polska Liga Esportowa szuka nowego komentatorskiego talentu. W związku z tym, zorganizują konkurs, który wyłoni nowego komentatora gry Counter Strike: Global Offensive.

Najlepszy z kandydatów otrzyma możliwość współpracy z Piotrem „Izakiem” Skowryskim i Łukaszem „Prawusem” Ganczewskim podczas meczów ligowych.

Poszukiwania kończą się 19 kwietnia 2017 roku. Organizatorzy celują w osobę, która wyróżnia się wysoką kulturą osobistą oraz nie stosuje wulgaryzmów. Ważne jest także, aby nowy komentator posiadał rozległą wiedzę analityczną i potrafił rozłożyć rundy na części pierwsze.

Jest to bez wątpienia wielka szansa dla młodych osób, które swoją przyszłość chciałyby związać z esportem. Rozgrywki jeszcze nie wystartowały, a profil ligi śledzi już prawie 10 000 fanów. Jeżeli chcesz stać się częścią tego projektu, a przy okazji wystąpić u boku Izaka i Prawusa, nie czekaj, tylko wysyłaj zgłoszenie już teraz!

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza dostępnego TUTAJ

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.