Project Scorpio: nowe informacje o konsoli Microsoftu poznamy jeszcze w tym tygodniu

Project Scorpio, gdybyście jakimś cudem jeszcze tego nie wiedzieli, to następca konsoli Xbox One. Informacje na temat nowej konsoli Microsoftu nadal pozostają tajemnicą. Jednak ta sytuacja zmieni się już w tym tygodniu. W czwartek.

A to za sprawą redakcji serwisu Digitalfoundry, która jako jedyna na Świecie otrzyma przedpremierowy egzemplarz nowej konsoli Microsoftu. Jeśli znacie ten serwis, zapewne wiecie, że specjalizuje się on w analizach hardware’owych, dlatego też zakładamy, że to właśnie o poszczególnych podzespołach nowej konsoli dowiemy się najwięcej.

Project Scorpio ma przenieść graczy w zupełnie nową erę konsolowego grania, oferując prawdziwą rozdzielczość 4K i o wiele lepszą jakość grafiki wyświetlanej w grach, w porównaniu do konsol dostępnych obecnie na rynku.

Czy tak się stanie? Dowiemy się już wkrótce. Wiemy jedynie, że Microsoft musi się postarać, żeby odrobić straty poniesione w tej generacji konsol. O ile Playstation 3 przegrało wyścig z Xbox 360, o tyle w aktualnym wyścigu Sony objęło dość znaczące prowadzenie.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.