Rewelacyjna przedsprzedaż Samsunga Galaxy S8 w Korei

Koreański producent chyba nie musi się martwić o popularność swojego nowego flagowca. Samsung Galaxy S8 w swojej ojczyźnie sprzedaje się świetnie, mimo porażki związanej z Galaxy Note 7.

Samsung Galaxy S8 ma szansę przyćmić fiasko związane z wybuchającym Galaxy Note 7. Według źródeł z Korei Południowej najnowszy flagowiec (razem z modelem S8+) sprzedał się w ponad 550 tysiącach egzemplarzy w zaledwie 2 dni od uruchomienia przedsprzedaży. To o 150 tysięcy sztuk więcej niż wynosi dotychczasowy rekord Samsunga (Galaxy Note 7) i aż 5,5-razy więcej niż w przypadku zamówień przedpremierowych Galaxy S7.

Popyt na nowe cacuszko producenta jest wysoki, a machinę marketingową nakręcają też główni operatorzy telekomunikacyjny w Korei. Oczywiście nie znaczy to, że taka sama tendencja będzie na pozostałych rynkach, ale szczerze mówiąc, bardzo byśmy się zdziwili, gdyby w chociażby Europie ten model nie cieszył się równie wielkim zainteresowaniem.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.