Saints Row 2 do jutra za darmo

GOG świętuje właśnie wprowadzenie do swojego sklepu gry Saints Row IV i dodatku Gat out of Hell i z tej okazji udostępnił jedną ze starszych części serii bezpłatnie. W ślad za nim poszedł także Steam.

Kosztująca normalnie 40,79 zł gra Saints Row 2 jest dziś i jutro dostępna bezpłatnie do pobrania w sklepie GOG oraz na Steamie. By skorzystać z promocji wystarczy zalogować się na swoje konto i pobrać grę.

Do 27 kwietnia z kolei wszyscy miłośnicy gier od Deep Silver mogą skorzystać z obniżki na resztę ich tytułów w sklepie GOG. Zostały one przecenione do -75%.

Saints Row 2 to gra z otwartym światem, która pod względem mechaniki przypomina serię GTA. Gracz wciela się w rolę członka gangu i wykonuje szereg różnego typu zleceń wykorzystując bronie i pojazdy. Jej premiera miała miejsce w 2008 roku na konsolach PS3 i Xbox 360. Rok później trafiła na komputery PC.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.