Samsung pracuje już nad Galaxy S9?

Premiera Galaxy S8 i S8+ już za nami i za kilka dni najnowsze flagowce producenta trafią do sklepów na całym świecie. Jaki będzie następny krok Samsunga?

Według nieoficjalnych źródeł The Bell Samsung rozpoczął już prace nad kolejnym modelem smartfona z serii Galaxy – dokładniej rzecz ujmując nad nowymi wyświetlaczami. Jeśli to prawda, to oznacza, że Samsung jest o sześć miesięcy „do przodu” w stosunku do cyklu produkcyjnego Galaxy S8. Źródło wspomina, że po fiasku związanym z Galaxy Note 7 producent zamierza przeznaczyć więcej czasu na testy bezpieczeństwa i kontroli jakości.

A co z następcą wspomnianego Note’a 7? Według plotek ma on pojawić się jeszcze w tym roku, a jego główną cechą ma być ekran o największej przekątnej z całej serii (6,32″) oraz skaner linii papilarnych umieszczony pod wyświetlaczem, o którym spekulowano już w przypadku Galaxy S8.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.